Har du lyst til å spille fotball hos Begby IL?

Du er hjertelig velkommen for å prøve hvis du vil. Under ser dere laga som Begby IL har for både jenter og gutter som går på barneskolen. Navn, mobilnr. og e-postadresse til trener/lagleder for hvert enkelt lag står oppført. Det er bare å ta kontakt hvis du lurer på treningstider eller andre ting rundt laget.

BÅDE GUTTER OG JENTER SAMMEN:

Årskull 2013
Morten Bekhus, 95110576,morten.bekhus@yahoo.no
Kenth Kristiansen 95764322 kenth.kristiansen@gmail.com

Årskull 2012
Thomas Olseng 41445559 thomas.olseng@gmail.com
Jarle Svendsen92844922jarle.svendsen81@gmail.com

JENTEFOTBALLEN PÅ BEGBY:

Årskull 2012/2011/2010
Pål Benterud 90157181 paal-ben@online.no

Årskull 2009/2008
Mensur Latif 97760227 mensur.latifi@gmail.com
René Nordby 95857322 rene-n@hotmail.com

Årskull 2007/2006
Petter Larsen 91317222 svein.petter.larsen@gmail.com
Petter Danielsen 92698575 danielsenpetter@hotmail.com

GUTTER:

Årskull 2011
Øystein Lohrman 47905430Oystein.lohrman@gmail.com

Årskull 2010
Farhan Abba 47626333 farhan.abba@gmail.com
Geir Lyby 40058642 geirlyby@gmail.com

Årskull 2009
Elisabeth Gressløs 90797221 elisabeth@engerfysio.no
Eddie Nilsen 41570454 eddie@hystad-nilsen.no

Årskull 2008
Kim Syversen 41469923 ks@stenestal.no

Årskull 2007
Peter Halstensen 47263166 pehalsten@hotmail.com
Alf Robert Eriksen 46433375 alfreriksen@gmail.com

Du er hjertelig velkommen til å prøve!
E-post: haraldjordheim1@hotmail.com
Mobil: 95286163

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift